Hvis du vil i kontakt med trænerne eller andet, så kan de kontaktes på nedenstående.

Kontaktpersoner Børn/ungdom efterår 2021

Hold/årgang Navn mail telefonnummer
U5/U6 Michael Vinding Vinding87@gmail.com 52584148
U5/U6 Mirza Zubcevic mirzazubcevic@gmail.com 52171051
U7 Thomas Dall thomas__dall@hotmail.com 61714211
U7 Simon Thrane s.thrane86@gmail.com 25140051
U8 Cristian Madsen cravn1985@gmail.com 27130772
U8 Rasmus Nissen rasmusnissen@msn.com  23992341
U8 Jens Erik Høholt Hansen Jenshoholt@hotmail.com 25323516
U8 pige Øyvind Johansen oeyvindjoha@gmail.com 27639236
U9 Martin Marwaa    
U9 Pige Victor Berg Johansen victorberg09@icloud.com 27639236
U10 Claus Blak Meldgaard claus.meldgaard82@gmail.com 20964102
U10 Pige Michael Madsen m.madsen.1981@gmail.com 40821712
U10 Pige Karsten    
U11 Kim Kristensen KimVagner@me.com 28707982
U11 Tore Eichard toreeickhardt@icloud.com 61660711
U11 Pige Martin Rasmussen Martinhr@live.dk 29804015
U11 Pige Casper Martinussen caspermartinussen@hotmail.com 51140143
U12 Kenneth Frølund Kenneth.froelund.christensen@gmail.com 20308811
U12 Michael Bruun   40292639
U12 Brian Gjesager brianogmonika@gmail.com 40559487
U13 Pige Allan Bjerre allanbjerre1@hotmail.com 61461539
U13 Pige Kenneth Tolderlund K.tolderlund@gmail.com 31444619
U14 Lars Thygesen lt@denbedstebold.dk 60111121
U14 Per Bonde Holm Fluetossen@stofanet.dk 20421692
U14U Allan Mieth tryllenisse@live.dk 26240098
U18U Lars Vindt l.c.vindt@gmail.com 26143907
CP Hold Lars Teute meierteute@gmail.com